OKULLAR

Eğitim kurumlarında halka açık otoparklarında şarj ünitelerini kurarak, bir Elektrikli Araç Şarj İstasyonu işleticisi olabilirsiniz. Öğrenci ve Öğretmenlerinize elektrik şarj sistemi sunarak çevreye katkı sağlayabilirsiniz. Şarj ünitenizi kendi imkanlarınızla temin etmiş olabilir veya EVS den satın alabilirsiniz.

Otoparklarda zorunlu hale getirilen elektrikli araç şarj sistemlerinin konusunda uzman, güvenli şirket altyapıları ile kaliteli üniteler kullanılarak, kesintisiz çalışması sağlanması ve 7/24 Çağrı çözüm hizmeti alabilmesi okulunuz için çok önemlidir. Sharz kesintisiz kalite ile aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır;

  • Altyapı için keşif ve danışmanlık
  • Şarj ünitesi seçim ve tedarik
  • Şarj ünitesi montaj
  • 7/24 çağrı çözüm merkezi
  • Yerinde servis hizmeti

BİZE ULAŞIN: AVM, şarj sistemi kurmak için Sharz çağrı merkezine ulaşın. 0850 811 72 75

KEŞİF VE DANIŞMANLIK: Ünite yerleşimi ve seçimi, Elektrik altyapı yeterliği, Malzeme seçimleri konusunda keşif ve danışmanlık.

ŞARJ ÜNİTESİ SEÇİMİ: İstasyon altyapısı değerlendirilerek aracınıza uygun ünite seçilmesi.

KURULUM VE MONTAJ: Talep ederseniz elektrik altyapı kablolama kurulumunu yapar. Şarj Ünite montaj devreye alma hizmeti.

SERVİS: 7/24 Sharz Çağrı Çözüm Merkez

ŞARJ SİSTEMİNİN İZLENMESİ: Satış takip, izleme ve raporlama. Sharz web üzerinden her yerden kolayca tüketim raporlarını ve canlı satışları görmenizi sağlamaktadır.

TAMAMLAYICI BİLGİ: Otoparklar, çok sayıda otomobil, uzun süreli parklar için tercih ettiği için şarj ünitelerinin sayısının çok olması gerekir. Uzun süreli yer işgali yapan araçlar için çok sayıda şarj ünitesi gerektirir. Aynı anda 40-50 aracı şarj etmek gerekebilmektedir. Bina elektrik sisteminin bu yüklenmeden etkilenmemesi için düşük güçlü çok sayıda şarj ünitesi tercih edilmektedir.

Sürücü, okul otoparkı şarj istasyonuna gelip hızla şarj edip ve hemen yoluma hemen devam edeyim isteğinde değildir. Eğitim sırasında, Park halindeyken aracının şarj olmasını isteyecektir.

  • Öncü Olun: Sayıları her gün artan Elektrikli Araçlar pazarında erken konumlanmanın avantajını yakalayın. Elektrikli araçlara otoparkınızda hizmet vermeye başlayın.
  • Okulunuza Gelirler Sağlayın: En az 30 dk. gerçekleştirilecek şarj işlemlerinden ekstra gelir elde edin.
  • İmajınızı Kuvvetlendirin: Çevreci, yeşili destekleyen ve daha verimli dünyanın yaratılmasına destek olun.
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişime Geç