Karayolları ve Otoyollar

Otoparklar

Konut / İşyeri

Taşınabilir Ünite

HIZLI VE SÜPER HIZLI DC ŞARJ CİHAZLARI 24-320KWH

Seyahat halinde iken gidilecek yere ulaşabilmek için veya kısıtlı zaman hızlı şarj edebilmek için kullanılan şarj üniteleridir.

Karayolu ve otoyol dinlenme tesislerinde akaryakıt istasyonlarında ve bazı şehir için ticari otoparklarda kullanılabilir.

EV-06 EV-07

OTOPARK VE TİCARİ HALKA AÇIK ALAN AC ÜNİTE

Ticari Otopark ve ticari işletmelerin halka açık otoparklarında uzun süreli park halinde olan çok sayıda aracın şarj edilmesinde kullanılan AC düşük hızlı şarj üniteleridir.

Çok sayıda kurulması gerektiği için düşük güçlü AC olan bu üniteler işletmenin elektrik altyapısına yük getirmezler. Uzaktan izlenebilmesi ve ödeme sistemi ile entegre olabilmesi için internet çıkışı vardır.

EV-02 EV-03 EV-04 EV-05

KONUT İŞ YERİ BİREYSEL KULLANIM

Konut ve İşyerinde park süresinde en güvenli ve en çok kullanılan şarj alanlarıdır. Evinizde aracınızın sabaha kadar, iş yerinizde mesai süresince şarj edebilmek önemli bir ihtiyaçtır. Buna göre size doğru altyapı ile doğru şarj ünitesi seçimi yaptırarak otomobilinizi uzun yıllar güven içerisinde şarj etmenizi sağlarız.

EV-01 EV-02 EV-03 EV-04

TAŞINABİLİR BİREYSEL KULLANIM ÜNİTELERİ

Konutunuzda ve iş yerinizde hem sabitleyerek hem de otomobilinizin bagajında taşıyarak gerektiğinde gittiğiniz güzergahlarda şarj etmenizi sağlayan taşınabilir şarj üniteleridir.

EV-01

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişime Geç