SÜRÜCÜLER

EVS, Sharz markası ile Sürücülerin, seyahatlerinde araçlarına enerji ikmalini sağlayabilmeleri için Türkiye’nin her noktasında elektrikli araç şarj istasyonları kurmaktadır.

EVS, Elektrikli araç sahiplerinin evlerine, apartmanlarına, sitelerine ve iş yerlerine, araçlarının özelliklerine uygun taşınabilir ve sabitlenebilir şarj ünitesi tedarik etmektedir.

Sürücüler Sharz mobil uygulama üzerinden üye olarak şarj işlemlerini yapmaktadır.

BİZE ULAŞIN: AVM, şarj sistemi kurmak için Sharz çağrı merkezine ulaşın. 0850 811 72 75

KEŞİF VE DANIŞMANLIK: Ünite yerleşimi ve seçimi, Elektrik altyapı yeterliği, Malzeme seçimleri konusunda keşif ve danışmanlık.

ŞARJ ÜNİTESİ SEÇİMİ: İstasyon altyapısı değerlendirilerek aracınıza uygun ünite seçilmesi.

KURULUM VE MONTAJ: Talep ederseniz elektrik altyapı kablolama kurulumunu yapar. Şarj Ünite montaj devreye alma hizmeti.

SERVİS: 7/24 Sharz Çağrı Çözüm Merkez

SİTE, APARTMAN, İŞYERİ ŞARJ ÜNİTE araçların kullanımına açık ünitelerinin, güvenli bir şekilde kilitlenebilmesi ve bir tek sizin tarafınızdan kullanılabilmesini sağlamaktayız.

ŞARJ ÜNİTENİZİ HALKA AÇIN: Satın almış olduğunuz bir şarj ünitenizi Sharznet e bağlayıp, diğer elektrikli araç sürücülerinin sizin şarj ünitesini kullanmalarını sağlayarak gelir elde edebilirisiniz. Gereken, Ticari işletmeniz olması ve Ünitenizin internete bağlanabilen model olmasıdır.

SHARZ MOBIL UYGULAMASI

Sharz Mobil uygulamasını telefonuna yükleyen sürücüsü, her Sharz ve Sharz anlaşmalı istasyondan, elektrikli araç şarj ünitesi üzerindeki kare kodu telefonu ile okutarak şarj işlemini başlatabilir. Mobil uygulama bankadan sürücü Ödeme onayı alınca, bu onayı ve bulunulan şarj ünitesini Sharz Merkeze gönderir. Sharz Merkez, sürücünün bulunduğu şarj ünitesini otomatik olarak çalıştırır. Şarj işlemi sırasında sürücü cep telefonundan şarj durumunu takip edebilir.

SHARZ MOBIL UYGULAMA ÜYELİĞİ

Mobil uygulamayı indirdikten sonra, üye ol işlemleri üzerinde üye olabilir ve sağ üst köşede görünen insan portresi resmine tıklayarak, profilim bölümüne giriş yapabilirsiniz. Profilim bölümünde MASTERCARD saklama garantili kredi kartı bilgilerinizi ilave ederek artık şarj işlemlerinize başlayabilirsiniz.

SHARZ KARTLI ALIM

Sharz.NET merkezden talep edilen ve adrese gönderilen temazsız kart ile elektrikli şarj ünitelerinden enerji alımı yapılabilir. Bunun için Sharz.NET merkezine telefon ile aranarak Sharz.NET banka hesabına yapılan ön ödeme ile kredi alınır. Bu krediye göre şarj cihazına kart gösterilerek enerji alımı yapılabilir.

SHARZ ROTA PLANLAMA

Sharz mobil uygulaması içerisinde bulunan yol planlama ile gidilecek seyahat rotası üzerindeki bütün operatörlere ait istasyonlar bulunmaktadır. Bu planlama ile Sharz anlaşmalı istasyonlardan Sharz uygulaması üzerinden enerji ikmali yapabilirsiniz.

Sharz anlaşmalı istasyonlar, Voltrun, Porsche, Aksa, Aydem’ dir.

Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişime Geç